В «Галереї XXI» нові мистецькі заходи: майстер-клас та лекція
20:24 11.06.2018
252

Міжнародний батл художників «Кращий художник 2018» продовжується: конкурсанти виїжджають на пленери, оглядають Вінницю та область на предмет натхнення, а також проводять виставки та майстер-класи. Минулого тижня вінничан запрошували на виставку голови Спілки художників Вірменії Карена Агомяна, а сьогодні у «Галереї XXI» відбулось два нових заходи від гостей Вінниці.

Майстер-клас від Чи Шаотін

Художниця, член Громадського клубу культури Китаю, Чи Шаотін сьогодні провела майстер-клас, на якому бажаючі змогли спробувати цікаву та водночас складну техніку: китайський живопис тушшю.

Ця техніка вимагає не лише швидкості та витонченості рухів пензля на папері, а й виняткової акуратності. Мистецтво китайського малювання тушшю – це майстерність споглядати, відчувати та передавати свої відчуття на тонкий та ніжний рисовий папір декількома розчерками пензля.

Лекція від Закіра Сабірова

Закір Сабіров приїхав до Вінниці з республіки Таджикистан, і підготував лекцію на тему «Нові віяння живопису». Про це він знає не з чуток. Пан Сабіров не лише талановитий художник, а й новатор у своїй справі. Поряд із термінами «нурворизм» й «танворизм» тісно йде його ім’я, адже Закір Сабіров є їхнім основоположником.

Нагадуємо, що сьогодні «Кращий художник 2018» не закінчується. Попереду багато заходів, а також багато новин, адже ми уважно слідкуватимемо за перебігом конкурсу.

Читайте також