Вінницькі активісти з кулаками рвуться до міської ради (Фото)
12:01 18.08.2017

Сьогодні зранку у центрі Вінниці жителі мікрорайону Сабарів перекрили центральну вулицю. Сотні активістів біля міської ради влаштували пікет проти будівництва нового кладовища. Колоною з похоронними вінками та плакатами вінничани з кулаками ломилися до будівлі міської ради. На мітинг прибули кілька екіпажів патрульної та муніципальної поліції, які вгамовували мітингувальників.

До активістів вийшли представники влади, які наголосили, що рішення щодо кладовища уже прийнято.

«Наразі відбувається сесія міської ради. Потім активістів з усіма документами, які на їхню думку не є законними, чекає Сергій Моргунов. Були громадські слухання і є протокол. Не вводьте людей в оману», - виступив виконуючого обов'язки заступника міського голови Микола Форманюк.

Щоб не ускладнювати ситуацію, вінничани просять зробити у місті краматорій. Вимагали й громадське слухання.

«Міський голова в усіх мікрорайонах облаштовує дитячі площадки та зони відпочинку, а на Сабарові кладовище будувати. За що нам це», - розповідає активістка.

Активісти дійшли до того, що почали звинувачувати депутатів у замаху на життя. Розповідають, що з п’ятого поверху на людей виливають невідому рідину. Депутати пояснили цей інцидент. «На будівлі міської ради, як відомо, встроєні кондиціонери, які через деякий час випускають кілька крапель води. Можливо саме вони потрапили на людей».

Жителі Сабарова не розходяться, чекаючи на зустріч з мером. Надіємось, що конфлікти вирішиться, задовольнивши і вінничан і владу.

Читайте також