У Вінниці стартував відкритий форум з соціальної роботи
15:33 29.10.2019
252

Сьогодні, 29 жовтня, в молодіжному центрі "Квадрат'' стартував І відкритий форум з соціальної роботи ''Вінниця-2019", ініційований департаментом соціальної та молодіжної політики ОДА.

Захід зібрав під одним дахом представників органів влади різного рівня та соціальних працівників зі всієї Вінниччини.

Крім того, на обласному форумі були присутні представники Головного управління соціальної допомоги та захисту дітей з Ясського повіту Республіки Румунія.

Відкриваючи форум, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна розповіла, що зважаючи на процес децентралізації в області, назріла нагальна потреба провести інвентаризацію наявних соціальних послуг, щоб максимально наблизити їх до споживачів.

Про плани уряду в сфері соціальної політики розповіла радниця міністра соціальної політики з питань правового забезпечення соціального захисту, пільг та гарантій осіб з інвалідністю, формування політики щодо працевлаштування, в тому-то числі осіб з інвалідністю, соціального підприємництва Оксана Жолнович.

Загалом порядок денний передбачав цілих п'ять панелей, що стосуються надання соціальних послуг різним категоріям громадян, зокрема людям похилого віку, до речі, саме в цьому питанні власним досвідом ділилася делегація з Румунії; особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень; особам, шо постраждали від домашнього насильства тощо.

В кінці кожного блоку питань традиційно передбачено обговорення. В якості модераторів на форумі виступали фахівці департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА, представники громадських організацій, спеціалісти з комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.

[gallery ids="237499,237496"]
Читайте також