У Вінниці стартував обласний чемпіонат з художньої гімнастики (ФОТО)
12:01 27.12.2019

У четвер, 26 грудня, у Вінницькому технологічно-промисловому коледжі ВНАУ відбулося нагородження молодшої вікової групи та парад відкриття в рамках чемпіонату Вінницької області з художньої гімнастики.

Присутня на відкритті заступниця голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна, звертаючись до учасниць, їх батьків та тренерів, зазначила, що цей турнір — це певний підсумок їх спільної командної роботи, бо тільки коли всі разом працюють на спільний результат, можна досягнути високих звершень на різноманітних змаганнях.

Заступниця голови ОДА висловила переконання, що серед тих дівчаток, які нині змагаються за обласну першість, стоять гімнастки, які незабаром стануть чемпіонками не лише України, а й світу. Правда, це потребує чимало зусиль не тільки від юних спортсменок і їх тренерів, а й обласної федерації з художньої гімнастики. Незважаючи на те, що цей вид спорту на Вінниччині ще досить молодий, але наші спортсменки мають вже всеукраїнські відзнаки.

Насамкінець посадовець побажала учасницям турніру гідно продемонструвати свої вміння і виконати настанови своїх тренерів, а суддям — плідної роботи.

Крім того, від імені обласної адміністрації було подаровано квіти тим, хто працює над популяризацією художньої гімнастики в нашому регіоні, — президенту Вінницької обласної федерації з художньої гімнастики Анні Миргородській та віце-президенту ВОФХГ Токар Наталії.

Щодо нюансів турнірної програми та кількості учасниць, то членкиня суддівського журі, а заразом і керівник клубу СК «Еліт» Дар'я Чернікевич розповіла, що в обласному чемпіонаті беруть участь майже 150 учасниць, 2015 по 2010 роки народження. У четвер змагання проходили не по вікових категоріях, а відпрацьовувались вправи зі скакалками та обручем, а сьогодні юні гімнастки продемонструють вправність з булавами і м'ячем.

Нагадаємо, [gallery type="slideshow" size="full" ids="244110,244109,244106,244105,244102,244096,244093,244091"]
Читайте також