У центрі Вінниці працюють інспектори з паркування (ФОТО)
15:53 11.12.2019
252

Сьогодні, 11 грудня, всі бажаючі мали можливість поспостерігати за тим, як працюють інспектори з паркування в середмісті - вони вручали водіям-порушниками правил паркування повідомлення про адмінвідповідальність під час першого інформаційно-роз'яснювального рейду.

Пояснюючи механізм своєї роботи, головний спеціаліст, інспектор з паркування, відділу паркування департаменту транспорту, енергетики Антон Іщук розповів, що в кінці дня, прибуваючи в офіс, будуть оформлятися постанови, які направлятимуться за місцем реєстрації власника транспортного засобу, якщо людина їздить за дорученням чи по техпаспорту, відповідальність однаково нестиме безпосередньо власник транспортного засобу, який надав право керування цим засобом сторонній особі.

  • У постанові вказується сам тип порушення, все чітко прописується, фактично вона є документом суворої звітності, в той час як повідомлення - це інформаційна складова, яка вже вважається притягненням до адміністративної відповідальності, але, так би мовити, не остаточним. Адже поки не винесено постанову і не вручено її власнику транспортного засобу у поштовому відділенні, вона вважається такою, що не набрала чинності Зараз прописуються умови тендерної процедури щодо придбання евакуатора. потрібно врахувати всі нюанси, особливо його потужність, аби не повторити досвід Дніпра, коли евакуатор не зміг зрушити з місця броньовану автівку мера, яка важила понад 3 тонни. Стосовно технічного обладнання, то на озброєнні інспекторів світлодальноміри, які зараз проходить сертифікацію, вже сертифікований планшет з програмним забезпеченням, яке відразу визначає тип порушення і відразу друкує інформацію на повідомлення. на цей планшет відбувається відеофіксація порушень. Це все дозволяє виключити людський фактор, але є певні технічні нюанси, наприклад, світлодальномір фіксує один автомобіль, а той що позаду, якщо дистанція менше 10 метрів, важко встановити. Є нюанси,над якими ми працюємо,- запевнив фахівець з паркування.

Поки інспектори паркування розвішували повідомлення на автівки порушників, до них підійшов мешканець одного з будинків по вул. Пушкіна пан Михайло і почав дякувати інспекторам паркування за те, що нарешті розблоковано виїзд з двору, де постійно стоять якісь автівки, через які до будинків не можуть потрапити навіть екстрені служби.

Читайте також