Бійка в ресторані "Aura" закінчилась лікарнею для чоловіка та шоком для відвідувачів
15:41 05.02.2017
256
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Суботній вечір у Вінницькому ресторані "Aura" завершився бійкою, кровавими слідами на підлозі, розкиданими меблями та вазонами. У суботу, 4 лютого, в закладі сталася жахлива бійка, чоловіка було госпіталізовано з численними тілесними пошкодженнями.

У соціальних мережах очевидці події висловлюють своє обурення.

Вінничанка Галина Панкратьєва зауважила, що відношення охорони та адміністрації її неприємно шокувало.

- Відвідуючи заклад, який позиціонує себе, як ресторан, повиннен дбати про безпеку своїх відвідувачів, -наголосила дівчина. - Після бійки у закладі був відчутний запах крові, навіть після того, як підлогу ретельно вимили.

[/vc_column_text][vc_gallery interval="3" images="108646,108645,108647,108650,108728,108648" img_size="full"][vc_column_text]

Вінничанка Анастасія Волкова розповіла, що до медичну допомогу чоловіку надавали правоохоронці.

- Дуже здивувало, що голову хлопцю перебинтовував патрульний, а лікарі чекали на дворі, - зазначила вінничанка. - Не дивлячись на жахливу бійку люди продовжили відпочинок, а гості, які приходили та бачили кров, розкидані меблі та уламки скла, чекали поки в них приймуть речі в гардероб, який за словами співробітниць тимчасово не працював.

Також у соціальних мережах вінничани говорять про роботу охорони. Багато хто пише, про негативні випадки, що траплялись раніше, хтось зазначає, що більше не відчуватиме даний заклад.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Читайте також