На Вінниччині прокуратурою викрито мережу незаконного виробництва та реалізації алкоголю
17:30 29.03.2021
363

Вінницькою обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, досудове розслідування у якому здійснюється СУ ГУ ДФС у Вінницькій області за оперативного супроводу співробітників Управління Служби безпеки України у Вінницькій області щодо незаконного зберігання фальсифікованих підакцизних товарів з метою збуту (ст. 204 КК України).

 

 

З метою виявлення та фіксування обставин вчинення кримінального правопорушення у м. Вінниці та м. Могилеві-Подільському проведено п’ять обшуків, за результатами яких на територіях приватних домоволодінь виявлено місця незаконного виробництва алкогольних напоїв.

Під час обшуків вилучено: алкогольну продукцію, обладнання, на якому вона виготовлялась, автомобіль, яким здійснювалось її перевезення, мобільні телефони, банківські картки, які використовувалися в злочинній діяльності, та грошові кошти, отримані від реалізації контрафакту.

Крім того, припинено діяльність кількох Інтернет-ресурсів, за допомогою яких алкогольні напої реалізовувались на території України шляхом оформлення інтернет-замовлень.

Таким чином, на сьогодні припинено діяльність усієї мережі незаконного виробництва алкоголю та встановлено осіб, які його виготовляли, перевозили та реалізовували. 

Наразі вживаються заходи щодо накладення арешту на вилучене майно. Досудове розслідування триває.

Загалом протягом минулого тижня Вінницькою обласною прокуратурою припинено діяльність 26 інтернет-сайтів, за допомогою яких реалізовувались  незаконно виготовлені алкогольні напої.

  

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

 

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також