Підрядника, який ремонтував сільську дорогу, підозрюють у заволодінні 230 тис. грн бюджетних коштів
12:32 22.04.2021
318

За процесуального керівництва Немирівської окружної прокуратури повідомлено про підозру керівнику підрядної організації у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем у великих розмірах), ч. 1 ст. 209 (вчинення фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення, тобто видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) КК України, повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

За даними слідства, у 2018 році між однією із сільських рад колишнього Липовецького району та юридичною особою, яка спеціалізується на будівництві доріг, був укладений договір підряду про
капітальний ремонт дорожнього покриття однієї з вулиць села. По завершенні ремонту встановлено, що обсяги фактично виконаних робіт не відповідають відомостям, викладеним в актах приймання
виконаних підрядних робіт, що підтверджено висновком будівельно- технічної експертизи.
Такі дії підрядника спричинили збитки бюджету територіальної громади у сумі понад 230 тис. грн. Надалі безпідставно отримані кошти ним були легалізовані шляхом вчинення незаконних фінансових операцій.
На сьогодні ухвалою слідчого судді до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, вживаються заходи для встановлення всіх обставин події та інших учасників вчинених кримінальних правопорушень.

Читайте також