Для діток влаштували благодійні покази фільму про українського силача
21:17 21.04.2018

Українське кіно, здається, переживає свій другий розквіт, і з’являється все більше й більше чудових вітчизняних стрічок, за які не соромно.

21 квітня у кінотеатрі «Родина» пройшли благодійні покази мотивуючої стрічки «Іван Сила» про подолання перешкод та знакову українську персону, про яку мало хто знає в Україні. Фільм у рамках акції розповсюдять по бібліотекам міста, а також по інтернатам, і Вінниця стала першим містом з усіх в Україні. На один з двох сеансів завітали особливі глядачі: з будинків-інтернатів.

Перед та після сеансів з публікою поспілкувались актори Василь Вірастюк та Сергій Конюшок, а також режисер Віктор Андрієнко.

«Іван Сила» - це стрічка про легендарного циркового силача. Про Івана Фірцака знає багато людей у світі, але в Україні це ім’я несправедливо забуте, хоча він – найсильніша людина планети. У фільмі показано окремі епізоди молодості цієї персони. Це не лише стрічка про силача, вона про силу волі, завдяки якій людина здатна здолати усі проблеми та випробування, які постають на шляху у будь-кого.

Читайте також