У «Подільському Версалі» на Вінниччині стартував новий мистецький проєкт
09:12 07.10.2020
307

Вчора пам’ятка національного значення XVIII ст. Палац Потоцьких у Тульчині  знов стала локацією для відкриття чергового культурно-мистецького проєкту. “Art Palace”, крім посадовців різного рівня,  зібрав художників, митців народних ремесел, студентів та викладачів тамтешнього коледжу культури.

Присутні на відкритті цього (за задумом організаторів щорічного) проєкту мали змогу оцінити як  концертні номери, так і художні виставки просто неба. Відвідувач музею, з дотриманням карантинних вимог, мали (і матимуть)  можливість побачити виставку фіналістів пленеру “Кращий художник”, експозицію від “Музею Книги” та виставку“Подільська ікона”( загалом понад 200 іконописних полотен).  Обласний художній музей представив картини з фонду, які пов’язані з життям Потоцьких та Тульчином.

 Цьогорічний “Art Palace” триватиме до 5 листопада і впродовж цього часу відвідувачі зможуть ознайомитися з експозиціями в шести залах Палацу, побувати на майстер-класах з народного мистецтва, врешті придбати вироби народного мистецтва.

Прикметно, що учасники і гості цієї мистецької події мали  нагоду оцінити щойно відновлену площу перед палацом. До речі, планується, що в наступному році проєкт реконструкції  палацу буде розширений і в рамках програми «Велике будівництво» буде відреставровано ще й ліве крило Палацу Потоцьких .

Джерело: Вінницька ОДА

Фото^ Vin.gov.ua

Читайте також