Лист Діду Морозу: Малюки просять про мир в Україні
07:46 15.12.2016
253

Авторка проекту зазначила, що нині багато дітей просять нематеріальні подарунки.

- На сьогоднішній день до нас надійшло близько 200 листів з Вінницької та Київської областей, - сказала Олена Павлова. - Все більше дітей розуміє, що Дід Мороз проживає у Вінниці та пишуть на нашу адресу: місто Вінниця, 21003 Українському Діду Морозу, також починають надходити електронні листи. Діти продовжують просити миру, все-таки тема війни їх заділа дуже сильно. Проте вже починають переходити на більш матеріальні цінності. Дуже багато діток просять навчальних та розвиваючих речей – хтось дитячий комп’ютер для дітей віком від п’яти до семи років, навчальні абетки. Часто вони пишуть про свої хоббі та просять про розмальовки, фарби та матеріали, для виготовлення сувенірів.

Олена Павлова розповіла, що окрім маленької вінничанки Катерини Гливи, до якої Дід Мороз разом з Людмилою Станіславнко завітав на початку грудня їх вразив ще один лист.

- Сьогодні ми маємо лист від дев’ятирічного хлопчика, який має проблеми зі слухом, він просить у Дідуся Мороза слуховий апарат, - сказала Олена Павлова. – Малюк з багатодітної родини і окрім подарунка для себе попрохав про презент для своєї мами.

Олена Павлова зазначила, що якщо вінничани матимуть бажання стати таємним Дідом Морозом для когось з малюків вони можуть звертатись до помічників Діда Мороза у соціальній мережі Фейсбук та до «Благодійного фонду Людмили Станіславенко».

- Ми можемо показати вінничанам листи дітлахів, аби вони обрали кого хочуть порадувати, - повідомила авторка проекту. – Єдине, чого ми не можемо розголошувати – це адреса малюків, тому подарунок передасть Дідусь Мороз.

 Нагадаємо, під час благодійної акції «Депутатська кухня» благодійний фонд Людмили Станіславенко збирав кошти на лікування маленької вінничанки. Впродовж двох років рідні дівчинки боряться за її життя, позаду два курси хіміотерапії. Щомісяця на лікування мати витрачає багато коштів. Дідусь дівчинки також хворіє на онкологію, а матері нещодавно вдалось побороти цю страшну хворобу.

Читайте також