Мешканці Іванівки відзначили День села
18:37 27.09.2016
254

Іванівка має цікаву історію, адже польська шляхта спалила селище та вбила майже всіх місцевих жителів. Вдалось вижити лише одному селянину – Івану. Саме такі історії розповідають старожили підростаючому поколінню. Окрім багатої усної творчості населений пункт може похизуватись поселеннями трипільської культури, нині вони розташовані за межами селища.

Василь Атаманюк розповів, що святкування припадають на престольний празник. За його словами у цей день, XVII столітті в селі Янків, саме так у ті часи називалась Іванівка, в селищі збудували та освятили церкву.

Депутат Вінницької районної ради Віталій Ткачук повідомив, що не вперше завітав на святкування Дня села до Іванівки. Він зауважив, що цьогоріч кількість гостей, які завітали на урочистості, значно зросла.

- Сьогодні мені випала нагода разом з мешканцями Іванівки відзначити День села, - сказав Віталій Ткачук. – На площі зібрались майже всі місцеві жителі – люди літнього віку, родини з дітьми та молодь. На площі перед будинком культури пройшов чудовий концерт у якому взяли участь не лише місцеві колективи, а й запрошений виконавець Михайло Грицкан. Надзвичайно приємно було побачити багато дітлахів та молодих матусь, адже це говорить про розвиток села. Я впевнений, що проведення подібних свят надзвичайно важливе для іванівчан. Адже тут вони мають можливість відволіктись від буденної роботи та зустрітись зі своїми односельчанами. Зазвичай до цієї дати готують концертну програму в якій задіяно більшість жителів населеного пункту. З кожними роком виступи стають все більш професійними, організатори приділяють значну увагу сценарію заходу. У цей день хочу привітати усіх мешканців та побажати їм розвитку та процвітання, а найголовніше мирного неба над головою.     

Депутат зауважив, що із задоволенням долучився до організації святкувань та гарно поспілкувався з місцевою громадою. Він наголосив, що і надалі працюватиме задля покращення рівня життя мешканців Іванівки.

Відзначення Дня села співпало з 60-річчям Будинку культури. З нагоди ювілею керівник відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації Володимир Мазур презентував селянам апаратуру для проведення концертів.

- Я хочу привітати вас з прекрасним храмовим святом, яке ви нині відзначаєте, побажати вам добра та благополуччя, - сказав Володимир Мазур. – З нагоди дня народження закладу я хочу презентувати сертифікат на придбання колонки-підсилювача, які стануть у нагоді місцевим аматорським колективам.

 

Читайте також