На Вінниччині обговорювали перспективи розвитку освіти та науки
13:25 25.09.2016

Участь в засіданні взяли перший заступник директора Департаменту освіти та науки ОДА Олена Чорна та представники освітянської галузі Вінниччини.

Як наголосила Олена Чорна: «Міністерство освіти та науки України чекає від нас пропозицій та напрацювань у сфері освіти. Сьогодні слід конкретно зупинитись на пріоритетних напрямках у розвитку освіти на 2017 рік. Серед таких, в першу чергу має бути реформування структурних підрозділів освітньої галузі – це розвиток опорних шкіл в системі середньої та загальної освіти, також запровадження такого поняття, як базова школа. За дорученням, буде створено моніторингову групу, яка проведе моніторинг стану впровадження заходів становлення нової української школи. Тому, сьогодні для впровадження нових змін у освітянську галузь Вінниччини слід максимально залучити усіх спеціалістів, це мають бути не лише члени колегії, а й спеціалісти галузі, провідні вчителі та викладачі навчальних закладів не лише міста, а й регіону в цілому. Підсумки моніторингу буде обговорено в кінці листопада місяця на спільній нараді керівників департаментів та управлінь у галузі освіти України та інститутів після дипломної освіти, що проходитиме у місті Рівному».

В свою чергу директор Центру матеріально-технічного та інформаційного забезпечення закладів освіти Лідія Мазур проінформувала присутніх про підготовку освіти до роботи у новому 2016-2017 навчальному році та осінньо-зимовий період.

Також, в ході колегії присутні обмінялись думками щодо кандидатів яким буде присуджено обласну педагогічну премію, та голосували за кандидатів на призначення державних нагород та почесного звання.

Окремо обговорили підсумки проведення обласної Спартакіади серед працівників системи загальної середньої освіти, проведення ХІІІ літньої Універсіади вищих навчальних закладів, повідомляє Департамент інфoрмаційнoї діяльнoсті та кoмунікацій з грoмадськістю OДА.

Читайте також