На Вінниччині обмежено продаж алкоголю
15:40 15.05.2019
255

Через те, що у області збільшилась кількість злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, прокуратурою Вінницької області було вирішено обмежити продаж алкоголю у нічний час.

Прокуратурою Вінницької області систематично вживаються заходи, спрямовані на боротьбу зі злочинністю, як явищем.

Так, було встановлено, що, станом на кінець листопада минулого року, частка вчинених в стані сп’яніння злочинів склала 10,3 %. Такий рівень "п’яних злочинів" може свідчити про негативні тенденції в суспільстві та позначається на безпеці громадян.

  • Одним із дієвих способів виправлення ситуації є обмеження продажу алкоголю в нічний час, яке прийнято у ряді міст та областей.

Про це повідомляє прокуратура Вінницької області.

Серед районів Вінницької області найвищий відсоток злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння спостерігається у південних районах області: Чернівецькому (32,7%), Мурованокуриловецькому (31,9%), Бершадському (23,7%), Могилів-Подільському (23,2%), Крижопільському (20,4%).

Тому, прокурорами в районах області, де збільшився рівень таких злочинів, на виконання завдання прокуратури Вінницької області, протягом 2019 року ініційовано, а відповідними радами прийнято рішення про заборону продажу алкоголю в нічний час у м. Бершадь, Липовець, смт. Томашпіль, Оратів, Дашів, Кирнасівка, Шпиків, Літин, Браїлів, Мурафа,  Копайгород, Северинівка, с. Кунка, Краснопілка.

Крім того, такі рішення були самостійно прийняті місцевими радами раніше, у м. Ладижин, Бар, Немирів, Могилів-Подільський, Козятин, смт. Вапнярка, Чечельник, Тростянець, Теплик, Піщанка.

Нагадуємо, на Рівненщині сталась п'яна бійка, в ході якої постраждав 18-річний юнак.
Читайте також