У Вінниці відкрили перший в області консультаційний кабінет для родин алко- та наркозалежних
13:11 27.12.2020
259

Наприкінці тижня у Вінниці відкрили перший в області консультаційний кабінет для родин алко- та наркозалежних. Про це на своїй сторінці повідомила депутатка Вінницької обласної ради Людмила Станіславенко.

За словами депутатки консультаційний кабінет працюватиме у приміщенні прозорого офісу, а допомогу містянам надаватимуть безкоштовно.

Ми з МАА Вінниця (вінницький філіал Міжнародної антинаркотичної асоціації, - прим. авт.) відкрили перший в області консультаційний кабінет для родин алко- та наркозалежних. Кабінет відкрито для проведення безкоштовних консультацій для алко-, наркозалежних та ігроманів, а також членів їх родин. Відкриття офісу стало можливим за сприяння соціальної служби м.Вінниця і Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької області, - йдеться у дописі.

У Вінниці відкрили перший в області консультаційний кабінет для родин алко- та наркозалежнихЛюдмила Анатоліївна зауважила, що консультаційний кабінет МАА знаходиться за адресою:

  • вул. Брацлавська 85, офіс 401. В адміністративній будівлі «Прозорого офісу».  

Працюватиме центр у понеділок та п’ятницю з 10:00 - 16:00. Контактний номер телефону:  +380 (67) 997 46 27, +380 (63) 319 86 46.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті - narkotiknet.com

Нагадаємо, днями у Вінниці відкрили перший соціальний центр для молодих татусів.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також