Вінницькі абітурієнти-2020 прагнуть стати правниками, лінгвістами, менеджерами та айтішниками
07:59 09.09.2020
265

 Цьогоріч до семи вищих навчальних закладів області надійшло 30 385 заяв від абітурієнтів. Найбільш популярними спеціальностями стали право, менеджмент, іноземні мови та література, інформаційні технології, інформує сайт «Вінницька хвиля»

 Найбільшої популярності серед абітурієнтів зажив  Вінницький національний технічний університет – 6976, там найпопулярнішою спеціальністю стала галузь інформаційні технології.

Другим  за кількістю поданих заяв став Вінницький національний аграрний університет – 5666. Найбільш затребувані спеціальності: агрономія, екологія, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, комп’ютерні науки, менеджмент, маркетинг, право, готельно-ресторанна справа.

Донецький національний університет ім. В. Стуса увійшов в трійку лідерів за кількістю поданих заяв – 5417, абітурієнти найчастіше подавали заявки на спеціальності право, менеджмент, маркетинг, германські мови та літератури, комп’ютерні науки.

До Вінницького педуніверситету ім. М. Коцюбинського надійшло 5280 заяв, тим самим забезпечивши вузу  четверте місце, найпопулярнішими спеціальностями у педуніверситеті стали право, середня освіта (Історія), германські мови і літератури, дошкільна освіта, журналістика, середня освіта (Українська мова і література), початкова освіта, психологія, публічне управління та адміністрування.

П’яту позицію займає Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова, куди студенти подали 3783 заяв, з них 1906 заяв надійшло на спеціальність медицина (найвищий прохідний бал 197,268 на спеціальність стоматологія, прохідний бал за спеціальністю медицина –  166,974 бала.

До Університету “Україна”  подано півтисячі заяв, найбільше надійшло за спеціальністю “Психологія” та “Фізична терапія, ерготерапія”.

У Вінницькому торговельно-економічному університеті отримали 3263 заяв від абітурієнтів (спеціальності-лідери :менеджмент, публічне управління та адміністрування, підприємство, торгівля та біржова діяльність, міжнародні економічні відносини, право, маркетинг, облік і оподаткування, економіка і  туризм).

Фото : Газета «День»

Читайте також