Вінницькі комунальники за тиждень вивезли понад 480 метрів кубічних снігу
17:34 15.02.2021
255

За останній тиждень у Вінниці випала більш ніж місячна норма опадів. Міські комунальні служби прибирають місто цілодобово. До розчистки міських площ, алей, скверів, парків та тротуарів залучають не тільки техніку та працівників КП «Вінницьке шляхове управління», а й КУП «ЕкоВін», «Вінницязеленбуд» та приватні підприємства ТОВ «Магістраль» та «Надія».

Протягом останнього тижня проводилася посилена цілодобова робота по розчищенню міста від снігу. Було забезпечено своєчасний випуск по маршрутах пасажирського транспорту. Загалом було задіяно 57 одиниць техніки та 183 працівника. Було вивезено 480 метрів кубічних снігу. Сьогодні працює близько 40 одиниць техніки, по місту вже оброблено спуски та підйоми. Працівники продовжують чистити виходи на пішохідні переходи та зупинки громадського транспорту, також паралельно прочищаємо тротуари. Враховуючи сильні опади техніці та працівникам дорожніх служб доводиться по кілька разів прибирати по маршрутах, – розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Семенюк. 

У той самий час у прес-службі вінницької міської ради зауважили, що за неналежну розчистку на Вишеньці та Замості оштрафували ТОВ «Магістраль».

Читайте також