У Вінниці з 1 червня зросте вартість проїзду у маршрутках
19:30 29.04.2021
275

З 1 червня поточного року вартість проїзду у маршрутних таксі складатиме 10 грн. Таке рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет Вінницької міської ради, повідомляє ilikinews.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, таке рішення зумовлене через карантинні обмеження і, як наслідок, падіння пасажиропотоку. Тому перевізники, через суттєві втрати, неодноразово зверталися з проханням переглянути існуючий тариф.

«...відбулось значне падіння пасажиропотоку (на 62,1%), яке виникло внаслідок запровадження карантинних обмежень через епідемію COVID-19. При цьому перевізники зберігають соціальні зобов’язання та продовжують здійснювати безкоштовні перевезення деяких пільгових категорій населення, а школярів до 6 класу під час навчання – за пів ціни», – пояснюють на сайті міськради.

Усі розрахунки перевізників аналізував Департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради. За словами керівника Департаменту Максима Мартьянова, за два останні роки відбулось зростання цін в середньому на 22% на паливо-мастильні матеріали, автомобільні шини, на запасні частини та матеріали, які використовуються для технічного обслуговування транспорту.

Саме тому з 1 червня на території Вінницької міської територіальної громади тариф на проїзд в маршрутних таксі складатиме 10 гривень. Також затверджено тариф 12 гривень за поїздку до приєднаних до Вінницької громади населених пунктів (маршрути №30А та №30Б) і на нічному маршруті №25Н.

 

Читайте також