У вінницьких багатоповерхівках продовжують встановлювати системи контролю
У вінницьких багатоповерхівках продовжують встановлювати системи контролю
10:00 23.12.2020
257

У вінницьких багатоповерхівках продовжують обладнувати системи автоматичного контролю послуг, які отримують мешканці. Такі системи одразу фіксують будь-який збій та надсилають сигнали напряму до управляючих компаній, на Цілодобову варту та до департаменту житлового господарства. За два роки системи встановили у 15 багатоквартирних будинках міста. Про це інформує Вінницька міська рада.

Минулого року спеціальні датчики встановили у декількох будинках, і певний час вони працювали у тестовому режимі. Цього року такі системи продовжили встановлювати і в інших багатоповерхівках.

«Датчики встановлюють у підвалах будинків. Систему підключено до хмарного сервера, який дозволяє зберігати дані протягом трьох місяців та відображати систему контролю у вигляді графіків. Дані оновлюються щохвилини.  Про проблему надходять повідомлення до Цілодобової варти, яка має доступ до цієї системи, та до управляючої компанії. Повідомлення надходять і на телефон голови ОСББ або ж диспетчеру управлінської компанії.  Це все робиться для того, аби швидко відреагувати та локалізувати ту чи іншу проблему і відправити на місце аварійну бригаду. Систему контролю параметрів облаштовуємо на умовах співфінансування, де 70% - кошти міського бюджету і 30% - кошти мешканців. Минулого року ми встановили датчики у дев’яти будинках, цього року такими пристроями обладнали шість багатоповерхівок», - розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Автор: Ася Пишко
Читайте також