У Вінницькій ОДА створять «прозорий офіс» та встановлять турнікети
20:59 17.10.2016

За словами заступника начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Віктора Крота наразі готова проектна документація, щодо реставрації з пристосуванням частини приміщень обласної Ради під прозорий офіс. 

- На сьогоднішній день депутати облради проголосували за виділення з обласного бюджету 4,5 мільйонів гривень для реставрації правої сторони першого поверху та центрального холу до так званого Прозорого офісу, - сказав посадовець. – Дані приміщення будуть використовуватись для прийому громадян головами облдержадміністрації та облради, а також директорами департаментів Вінницької ОДА. Уся необхідна документація була підготована та погоджена у відповідних інстанціях.

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Віктор Крот звернувся до депутатів, з проханням внести свої пропозиції, щодо реконструкції лівої частини приміщення. За його словами Анатолій Олійник за ініціативи заступника голови Вінницької ОДА, запропонував облаштувати ліве крило під потреби депутатського корпусу.

- Дані кабінети будуть використовуватись для проведення засідань постійних комісій та прийому громадян, - сказав держслужбовець. – Адже нині в облраді немає пристосованих для цього приміщень.

Голова постійної комісії Людмила Станіславенко зазначила, що на засіданні комісії було внесено певні пропозиції.

- Ми спільно з головою громадської організації «Гармонія» Раїсою Панасюк ініціювали встановлення в приміщенні облради підйомника для людей з інвалідністю, - сказала Людмила Станіславенко. – Сьогодні ми повинні забезпечити рівне право доступу для людей з інвалідністю та без. Архітектурна доступність – це перший крок для реалізації інклюзії в нашому житті.

Також голова постійної комісії зазначала, що у плані варто передбачити прес-центр.

Завідуючий сектору охорони культурної спадщини управління культури і мистецтв облдержадміністрації Михайло Потупчик зазначив, що подібні зміни не завдають шкоди приміщенню, адже капітального будівництва не передбачається.

Читайте також