Вінничани вийшли на протест проти дистанційного навчання у школах
12:01 20.04.2021
372

Сьогодні у Вінниці батьки вийшли на протест біля міської ради, вимагаючи скасування дистанційного навчання школярів. Про це повідомляє Укрінформ.

«Зараз захворюваність стає меншою, в області діти виходять на нормальне навчання, а у Вінниці всі ще «сидять» на «дистанційці». В мене двоє дітей, які навчаються в молодших класах. Я працюю і проконтролювати, що вони роблять під час уроків, не маю можливості. Та й про яке навчання першокласника дистанційно може йти мова? Я вважаю, що пора виходити до школи, бо таке навчання що є, що його немає», - повідомила одна із учасниць акції протесту.


За її словами, учасники акції зорганізувалися для участі в мітингу за допомогою соцмереж. Вони невдоволені рішенням обласної комісії з питань ТЕБ на НС, згідно з яким до звичного режиму навчання з 19 квітня у місті повернулися тільки учні випускних 9 та 11 класів.

Мітингувальники обговорювали й можливість компромісного варіанту – відновлення навчання у звичному режимі для учнів початкових класів, які разом з іншими школярами поки що навчатимуться дистанційно до 1 травня.

Читайте також