Вінничанин привіз «cрібло» з Всеукраїнських змагань
14:57 16.09.2016

За словами заступника голови об’єднання, вінничани продемонстрували високий рівень фізичної підготовки на конкурсі.

- Вінницька команда складалась з трьох хлопців та трьох дівчат, - розповів Дмитро Швець. – Змагання проходили у шістьох видах спорту, таких як: кульова стрільба, городки, боча, дартс, кеглі, баскетбол. За першість у спартакіаді змагались 23 команди. На жаль, нам не вдалось зайняти призове місце, проте ми привезли до Вінниці срібну медаль, її виборов Володимир Майданюк у змаганнях з дартсу. 

Заступник голови Вінницького осередку Всеукраїнської організації «Союз організацій інвалідів України» розповів, що вінничани отримали можливість взяти участь у конкурсі завдяки участі благодійників.

- Дуже важливою для нас була підтримка від наших друзів та партнерів, - розповів Дмитро Швець. – Ми вдячні благодійній організації «Благодійний фонд Людмили Станіславенко», кафе «Талісману» та дизайнеру одягу Katrin Fox. Також ми вдячні працівникам південно-західної залізниці станція Вінниця.

Засновниця благодійного фонду Людмила Станіславенко розповіла, що із задоволенням підтримала спортсменів.

- Впевнена, що подібні змагання дуже важливі для людей, які беруть у них участь, - сказала Людмила Станіславенко. – На спартакіаді, яка пройшла в Одеській області, зібралось більше 100 спортсменів з різних куточків України. Завдяки подібним змаганням щороку до систематичних занять оздоровчим спортом долучається все більше людей. Я пишаюсь нашою командою та щаслива, що змогла їм допомогти представити Вінниччину на Всеукраїнських змаганнях.

Дмитро Швець розповів, що перші три місця зайняли команди з Полтави, Чернівців та Одеси. Саме вони представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях, які пройдуть у Німеччині. 

Читайте також