Кличко показав як Київ звільняють від снігу
10:30 22.02.2021
257

Від початку снігопадів комунальна корпорація «Київавтодор» вивезла понад 90 тисяч тонн снігу. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ. Він також показав відео про те, як столицю звільняють від снігу.

«У столиці продовжує працювати снігоприбиральна техніка, що розчищає вулиці та вивозить сніг із міста. Від початку снігопадів комунальна корпорація «Київавтодор» вивезла понад 90 тисяч тонн снігу. Також, за допомоги двох снігоплавильних комплексів, цієї зими вже розтопили понад 15 тисяч тонн снігу, - повідомив мер. - Ще раз підкреслю: дорожники, комунальники сьогодні роблять все, щоб прибрати місто від снігу. Розчищають дороги і проїзди, тротуари, вивозять сніг. А також плавлять його в снігоплавильних комплексах. Два таких спецавто Київ придбав позаминулого року. Вчора пізно ввечері я перевіряв, як прибирають сніг. Бо основні роботи міські служби можуть здійснювати вночі та рано вранці, коли в місті менше машин», - наголосив Кличко. 

Він також розповів, як столиця готується до можливих підтоплень. Департаменту муніципальної безпеки а також главам столичних районів доручено підготувати всі підрозділи для реагування на випадок повені. Та визначити об’єкти, що можуть постраждати.

Також доручено організувати в столиці оперативні штаби та перевірити наявність необхідних матеріалів і техніки, яку можна буде застосувати для подолання наслідків повені.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також
У Вінниці відбувся SUPERWOMAN Forum
Регіони
Сьогодні, 13:00
У Вінниці відбувся SUPERWOMAN Forum