Хмельниччина посилює карантин
10:18 21.10.2021
254

Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 7 квітня на території Хмельниччини почнуть діяти обмеження, визначені для "червоної зони" епідемічної небезпеки.

Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

«Область опинилася на порозі червоної зони, тому, щоб не допустити локдауну та зменшити темпи поширення COVID-19 серед мешканців, необхідно визначитися із додатковими протиепідемічними заходами та активізувати вакцинальну кампанію», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що комісія ухвалила рішення про запровадження з 23 жовтня на території Хмельниччини додаткових карантинних обмежень.

Відповідно до рішення, продовольчі та непродовольчі ринки, заклади торгівлі, перукарні, салони краси, готелі та хостели можуть працювати виключно за умови наявності в їх персоналу негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).

Бари, ресторани, кафе, спортзали, фітнес-центри, басейни, заклади культури можуть працювати, якщо їх персонал та відвідувачі мають аналогічні документи. Такі ж умови поширюються на проведення масових заходів.

Окрім цього в області обмежили роботу суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень) з 6:00 години до 23:00.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також