Кличко: "Київ попрощався із двома Героями-льотчиками"
14:30 08.03.2023
357

Вчора, 7 березня, Віталій Кличко взяв участь у церемонії прощання з двома Героями-льотчиками – киянами, які загинули за Україну. – 22-річним Ігорем Соломенніковим та 55-річним Віктором Волинцем. Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Віктор Волинець родом з Житомирщини. Випускник Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків. До повномасштабного вторгнення працював пілотом цивільних авіакомпаній. Із жовтня 2022 року служив у складі 7 бригади тактичної авіації імені Петра Франка.


Ігор Соломенніков родом із Севастополя. Також військовий льотчик – завершив Харківський Національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. Після завершення навчання був направлений для подальшого проходження служби до 7 бригади тактичної авіації.

“Наші захисники виконали не один бойовий виліт в складі одного екіпажу. 22-річний Ігор був штурманом. 55-річний Віктор – льотчиком. Вони загинули на Донбасі під час виконання бойового завдання. – Екіпаж був уражений винищувачем ворога. Вони любили небо та Україну, за яку поклали життя… Вічна пам’ять і слава Героям! Слава всім, хто став на захист нашої держави й віддав життя за її волю і незалежність!  І наша шана та вдячність воїнам, які боронять сьогодні Україну!” – наголосив Віталій Кличко.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також