На Одещині від коронавірусу померла маленька дівчинка
19:03 26.10.2021
256

садок "Ромашка" у селі Долинське Ренійської ОТГ перевели на дистанційне навчання. Відповідне рішення ухвалено на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося вчора після НП, пов'язаного із несподіваною смертю 5-річної дівчинки від пневмонії. Про це повідомляє інформагентство "БессарабіяINFORM".

Як раніше повідомляла “БІ”, минулими вихідними померла 5-річна дівчинка. Природа виникнення невідомої респіраторної хвороби поки що невідома, але поставлений попередній діагноз – пневмонія. Дитині стало погано на вихідні, а ще минулої п'ятниці вона відвідувала дитячий садок і почувала себе добре.

Відповідно до рішення комісії, завідувач ясла-садом “Ромашка” зобов'язаний призупинити навчальний процес та організувати для вихованців дистанційне навчання.

«Батьки відповідальні, приділяють навчанню та вихованню дітей пильну увагу. Маленька донька, яка росла активною дитиною, що пізнає світ, радувала і сім'ю, і всіх оточуючих. Завжди ошатна, із гарними бантиками… Для нас усіх це велика трагедія», – розповідає директор навчального закладу.

Було ухвалено рішення про закриття дошкільного закладу до особливого розпорядження комісії.

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також