Американський фрегат берегової охорони USCGC Hamilton зайшов в Одесу
11:30 10.05.2021
265

Американський фрегат берегової охорони USCGC Hamilton сьогодні вранці зайшов в Одесу.  О 8:30 корабель пришвартувався на 15 причалі Морського вокзалу. Про це повідомляє ilikenews з покликанням на "Думская"

«Hamilton» увійшов в чорноморські води ввечері 27 квітня. На наступний день він провів навчання з турецьким фрегатом «Явуз». З 4 по 6 травня гостював у порту Батумі, провівши до заходу в порт навчання з грузинськими катерами типу «Айленд».

Вранці 8 травня на зустріч з «Hamiltonм» вийшов флагман української Морської охорони корвет BG50 «Григорій Куроп'ятников». За інформацією ДПСУ, маневри проводилися більш ніж в 100 милях від Одеси під час 4-бального шторму. Кораблі окупантів намагалися перешкоджати навчанням. На наступний день до «Hamilton» і «Куропятнікова» приєднався український патрульний катер «Старобільськ» для проведення вправ типу Passex.

Нагадаємо, американський фрегат на початку квітня вийшов з США, подолав Атлантику, відвідав американську військово-морську базу Рота, що в Іспанії та базу в Неаполі. Це перший візит корабля американської берегової охорони, починаючи з 2008 року, коли заходив фрегат USCGC Dallas (WHEC 716).

USCGC Hamilton - четвертий фрегат типу Legend, введений до складу берегової охорони в грудні 2014 року. Довжина 127 метрів, ширина 16, осаду 6,4 метра. Повна водотоннажність 4180 тонн. Швидкість понад 28 вузлів, екіпаж 111 осіб, включаючи 15 офіцерів.

Озброєння - 57-мм гармата Mk110, чотири кулемети Браунінг, система ближнього бою Block 1B Phalanx, різне радіоелектронне обладнання, в тому числі система радіоелектронної боротьби (РЕБ), вертоліт MH-65 Dolphin і пара безпілотних літальних апаратів типу VUAV.

 

Читайте також