Віз труп немовляти у маршрутці: батько з Вінницької області розкрив моторошні подробиці інциденту
18:33 20.01.2022
778

З'явилися подробиці жахливого інциденту на Вінниччині, де батько відмовляється ховати немовля, яке померло майже тиждень тому. Чоловік розповів про смерть своєї доньки і заявив, що віз труп двомісячної дитини з моргу звичайною маршруткою. Про це повідомляє видання "Сегодня".


Батькові дівчинки 68 років, матері – 36. Чоловік розповів, що його доньці було два з половиною місяці. Він і його дружина не одразу зрозуміли, що немовля загинуло. Жінка годувала дитину грудьми, а після цього поклала її спати.


"Вона наїлася, а я був у кума... Спочатку жінка була у куми, а я у кума", - розповів батько дівчинки.
За його словами, він прийшов додому, коли дитина вже спала. Він та його дружина також лягли, а серед ночі жінка почали кричати. За словами чоловіка, дитина була мертва, вона загинула приблизно о 20:00, 14 січня.


Розтин показав, що дівчинка заковтнула молоко у легені, від цього вона загинула. Батько розповів, що сам забирав труп немовляти з моргу. Тіло дитини він віз додому маршруткою.


Ховати дитину батько не хоче. До нього вже приїжджали правоохоронці, але він непохитний. Тіло немовля чоловік ховає у рожевій дитячій ванночці, яку накрив дошками. Батько немовля не показував труп навіть своїй дружині, журналістам побачити дитину також не вдалося.

Чоловік частково розповів, чому саме він майже тиждень відмовляється ховати доньку. За його словами, результати експертизи написані латинською мовою, яку він не розуміє. Він хоче, щоб хтось переклав йому документ на українську, щоб переконатися, яку саме причину смерті вказали експерти. Раніше повідомлялося, що батько навпаки вимагав перевести результати експертизи на латинську.
За інформацією видання, чоловік хоче ховати дитину так: труп дівчинки планує закопати в могилу до бабусі. При цьому батько не кластиме тіло в труну. Він хоче просто присипати труп дитини землею.
 

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також