Вінниччина відсьогодні — у «червоній» зоні карантину
09:14 18.11.2021
358

У Вінницькій області із 18 листопада встановлений "червоний" рівень епідемічної небезпеки. 

Відповідне рішення було ухвалене Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов написав у Телеграмі.

"За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 18 листопада 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки на території Вінницької області" - зазначив Немчінов.

Він нагадав про те, що "червоний" рівень епіднебезпеки передбачає низку обмежень, які запроваджуються в регіонах. Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів.

Обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані. Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

Як повідомляє Урядовий портал, заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін відзначив, що в регіоні спостерігається перевищення ознак епідемічної небезпеки за двома ознаками. "Зокрема, кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженими та підозрілими випадками коронавірусної інфекції протягом останніх семи днів на 100 тис. населення, що становить 78,3 – 83,3 та коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19, що коливається в межах 22-23,1%", - розповів Кузін. 

Голові ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також