Корупційна схема у Вінниці: посадовці ТЦК визнавали чоловіків "непридатними" за $4000
12:29 28.09.2023
437

У Вінниці правоохоронці розкрили злочинну схему, в якій працівники міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки вигадували медичні діагнози для чоловіків, які бажали уникнути мобілізації і військової служби. За зазначену послугу, яка полягала у видаванні підроблених медичних висновків про непридатність до військової служби, громадяни сплачували 4 тисячі доларів.

Про це повідомляє ДБР.

Схема включала в себе керівника одного з відділень призову Вінницького об'єднаного міського територіального центру комплектування та двох медичних працівників - травматолога та хірурга. Ця група спільно вчиняла злочин, підшукувала осіб, які хотіли уникнути служби у Збройних Силах, і підбурювала їх до звернення за послугою.

Співробітники Державного бюро розслідувань провели обшуки у Вінницькому міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, а також за місцем проживання учасників злочинної групи. Під час обшуків вилучено записи із "чорною бухгалтерією", списки військовозобов'язаних чоловіків, підроблені медичні довідки та гроші у різних валютах на загальну суму понад 300 тисяч гривень.

Трьох учасників злочинної групи було затримано та піддано слідчому обліку. Наразі не повідомляється, скільки чоловіків вдалося уникнути військової служби завдяки цій схемі.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також