На Вiнниччинi затримали рецидивiста, який нападав на жiнок
14:33 29.12.2021
385

Вiнницькi правоохоронцi затримали зловмисника, який нападав на жiнок, якi працювали у магазинах, забирав грошi з каси, їх особистi речi та мобiльнi телефони. Зловмисником виявився 40-рiчний, ранiше судимий, чоловiк. За подiбнi злочини вiн може провести шiсть рокiв за гратами.

зловмисник

Про це повiдомляє пресслужба ГУНП у Вiнницкiй областi.

зловмисник

Перше пограбування затриманий вчинив 24 грудня в обласному центрi на вулицi Ширшова. Правопорушник вiдiбрав у 56-рiчної продавчинi продовольчого магазину її телефон та 4 тисячi гривень з каси. Наступного дня затриманий вчинив аналогiчний злочин в iншiй частинi мiста – на вулицi М.Шимка. Його жертвою стала ще одна працiвниця продуктового магазину – 37-рiчна вiнничанка, в якої  зловмисник вiдiбрав  особистi речi та телефон, - йдеться в повiдомленнi вiдомства.

зловмисник

Аби знайти зловмисника копи переглянули записи з камер вiдеонагляду поблизу мiсць вчинення злочинiв та провiвши комплекс слiдчих i розшукових дiй. Виявилось, що чоловiка ранiше притягували до кримiнальної вiдповiдальностi за наркозлочини.  Затриманий мав при собi  шматки металевої труби, якi вiн ймовiрно планував використати пiд час вчинення наступних нападiв.

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також