Судитимуть вінничанина за виготовлення амфетаміну у власному гаражі
10:09 03.06.2021
287

До суду передано обвинувальний акт стосовно 36-річного жителя м. Вінниці, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне виготовлення, зберігання психотропних речовин без мети збуту), ч. 3 ст. 311 КК України (незаконне придбання, зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин,
вчинені повторно та в особливо великих розмірах), ч. 1 ст. 313 КК України (незаконне придбання, зберігання обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин, вчинено повторно), передає пресслужба Вінницької обласної прокуратури.


Слідством установлено, що вінничанин, раніше засуджений за вчинення аналогічних кримінальних правопорушень, придбав спеціальне лабораторне обладнання, необхідні прекурсори та організував у гаражному приміщенні свого домоволодіння підпільне виробництво амфетаміну. Чоловік самостійно
виготовляв психотропну речовину для власного вживання, допоки не був викритий правоохоронцями.


Під час обшуків у обвинуваченого вилучено речовину, обіг якої обмежено і щодо якої встановлені заходи контролю, фенілнітропропен масою 47 грамів, полімерні ємності, лійки, сита різних розмірів, мірні склянки, медичні шприци, електронні ваги, скляні лабораторні колби та кульковий холодильник.
У разі доведення винуватості чоловіка в судовому порядку йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до восьми років з конфіскацією майна.


Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також