У центрі Вінниці розпочали реконструкцію приміщення майбутнього Туристичного хабу
17:30 18.06.2021
354

У Вінниці приступили до практичної реалізації масштабного проєкту зі створення Туристичного хабу Вінниці – роботи з реконструкції приміщення стартували.

Цей масштабний проєкт, передбачений Стратегією розвитку громади “Вінниця 3.0”. Повноцінно тур-хаб запрацює уже у 2022 році.

На першому поверсі діятиме інфоцентр, де гості міста отримають докладну інформацію про туристичні принади Вінниці й області, зможуть записатися на екскурсії тощо. Крім того, там будуть зали для проведення конференцій, лекцій та інших навчальних заходів з туризму. Ще на першому поверсі запланована невеличка кав’ярня та магазин сувенірів. Другий поверх перероблять під офіси, де працюватимуть чиновники з департаменту туризму. Планується, що третій поверх переобладнають під коворкінг — місця для роботи турфірм та стартапів у сфері туризму.

У приміщенні хабу відкриють сучасний інформаційний центр, який пропонуватиме туристам цікаві об'єкти як у місті, так і в регіоні. Це продовжить термін перебування туристів у місті, і як наслідок – позитивно впливатиме на розвиток індустрії гостинності, створення нових робочих місць у цій сфері та збільшення надходжень до місцевого бюджету.

Додамо, що кошторис проєкту — 4 мільйони 825 тисяч гривень. Під час аукціону ціну ремонту «збили» до 3 мільйонів 760 тисяч гривень, яка стала підсумковою. Виконає роботу будівельна фірма «Ремс».

 

Читайте також