У Вінниці відкрилася виставка мікромініатюр Володимира Казаряна
09:30 27.05.2021
288

У художньому музеї Вінниці відкрили виставку мікромініатюр «Восьме диво світу». Експозицію можна побачити лише під мікроскопом.

Відомий майстер мікромініатюри презентував у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї персональну виставку «Восьме диво світу». У експозиції представлені шедеври мікромініатюрного мистецтва, що вважаються неперевершеними творіннями людських рук. Це караван верблюдів у вушку голки, блоха з підківками, лик Ісуса Христа, створений у рисовому зерні, Шварценегер, який грає біцепсами на маковому зернятку, слони-еквілібристи на людській волосині, вставленій у вушко швейної голки, найменша у світі фігура Мерилін Монро на зерні з рису  і багато-багато інших творінь, які не мають аналогів у світі.

До Вінниці привезли 30 експонатів. Загалом у колекції їх понад 500. Усі мініатюрні твори виконані з незвичних матеріалів вручну, за унікальною авторською технологією, яка не має світових аналогів.

Створювати мікромініатури митця Володимира Казаряна навчав батько, відомий вірменський мініатюрист Едуард Казарян. Роботи Володимира презентувалися у 60 містах України, а також за кордоном. Зокрема, в Єгипті, Чехії, США, країнах Прибалтики.

Постійна колекція мікромініатюр Казаряна знаходиться у Харкові. У Вінниці її можна буде переглянути впродовж 2 місяців.

 

Читайте також