У ВНТУ відкрилася виставка вінницького художника Олександра Рожкова
13:13 05.03.2025
293

У виставковій залі Культурно-мистецького та просвітницького центру Вінницького національного технічного університету відбулася презентація виставки творів відомого вінницького художника, педагога та члена Національної спілки художників України Олександра Рожкова.

Як повідомляють у закладі, митець належить до покоління художників, які у 1980-х роках відіграли важливу роль у відродженні українського живопису. Його творчість вирізняється індивідуальним стилем, майстерним використанням художніх технік та новаторським поглядом. Олександр Рожков є автором численних живописних і монументальних творів, зокрема поліхромних розписів, мозаїчних та рельєфних панно на історичну і сакральну тематику.

На виставці представлені роботи митця, створені в різні періоди його творчого життя. У межах події відбулася зустріч і пресконференція, під час яких студенти мали змогу поспілкуватися з автором, дізнатися більше про його мистецький шлях та особливості створення представлених картин.

Виставка триває у виставковій залі Культурно-мистецького центру ВНТУ (2 корпус, ауд. 2262) і відкрита для відвідувачів щодня, окрім вихідних, з 10:00 до 16:00.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також