На Вінниччині судитимуть прихильника «руського міра»
14:02 01.07.2022
284

69-річний житель Тульчинського району у соціальний мережах публікував відеоматеріали про підтримку дій військ російської федерації на території України, заперечення факту збройної агресії. 29 червня поліцейські відділення поліції № 1 Тульчинського районного відділу поліції за процесуального керівництва Тульчинської окружної прокуратури повідомили про підозру 69–річному чоловіку в колабораційній діяльності.

30 червня правоохоронці завершили досудове розслідування та направили до суду матеріали провадження з обвинувальним актом відносно правопорушника.

В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що чоловік протягом квітня – травня на особистій сторінці у соцмережі публікував відеоматеріали про заперечення факту збройної агресії проти України, здійснення публічних закликів до підтримки рішень та дій держави-агресора, а також невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України.

Після проведення необхідних процесуальних дій, чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) КК України. Матеріали провадження з обвинувальним актом скеровано до суду.

Такий злочин карається позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до п’ятнадцяти років.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також