Один із престижних навчальних закладів Вінниці проведе Villa Open Day  
12:01 15.05.2024
275

У Вінниці один із престижних навчальних закладів для дітей проведе  Villa Open Day. На захід запросять лікарів, які докладно розкажуть про важливі етапи батьківського піклування та виховання підростаючого покоління. Також учасники зможуть ознайомитись з роботами вінницького фотографа, який покаже  «Ціну Свободи» - саме так називається виставка митця. Також на відвідувачі чекає кілька приємних сюрпризів. Про них у програмі заходу.

Про що ви та ваші діти зможете дізнатись від спікерів на Villa Open Day? Лікар акушер-гінекологАнна Гаваньо розповідатиме про тему, на яку зазвичай соромляться говорити з підлітками  - статеве виховання. Лікар-педіатр дитячий імунолог Оксана Тихолаз розповідатиме про важливість вакцинації,  - повідомляють організатори.

Учасником Villa Open Day також буде Костянтин Ревуцький – митець, фотограф,який неодноразово бував на Сході України. Його виставка, яка закарбувала жах війни у чорно-білих світлинах, успішно пройшла у Вінниці. Планується ряд експозицій у країнах Європи. 

Захід відбудеться 18 травня о 12.00. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Програма Villa Open Day:

  • 12:00 зустріч гостей
  • 12:15 лекції від партнерів спеціалістів клініки «Інномед»
  • 12:15 виставка метеликів
  • 12:30 виставка «Ціна свободи»
  • 13:00 виступ засновників «Перспективи розвитку сучасної освіти в Україні»

 

Автор: Дарина Драгоманова
Читайте також