Патрульні у Вінниці притягли до відповідальності чоловіка за порушення нічного спокою
17:00 02.04.2024
395

Патрульна поліція Вінницької області вжила заходів проти особи, яка порушила публічний порядок та спокій. Згідно з офіційним повідомленням на сторінці поліції, інцидент стався близько 2 ночі, коли патрульним надійшло повідомлення про гучну музику в одній з квартир на Київській вулиці у Вінниці, яка заважала місцевим жителям.

«По прибутті на адресу, ми звернулися до мешканця, відповідального за шум, і виявили, що у квартирі грає гучна музика. Після проведення профілактичної бесіди з 24-річним чоловіком, йому було винесено рішення за статтею 182 КУпАП, яка стосується порушення правил спокою та тиші», - додають у поліції.

Поліцейські також поділилися спостереженнями про те, що звернення громадян через шумних сусідів, музику та сварки під їхніми вікнами є регулярним явищем.

Для мешканців Вінниці нагадують про існуючі норми режиму тиші:

  • з 22:00 до 08:00 у житлових будинках та гуртожитках не дозволяється влаштовувати гучні зібрання, співати, кричати, користуватися звукопідсилювальною апаратурою та іншими джерелами шуму.
  • ремонтні роботи, що створюють шум, заборонені в робочі дні з 21:00 до 08:00, а у вихідні та святкові дні - протягом усього дня.
Автор: Павло Петрушко
Читайте також