У Вінниці дітей та молодь з інвалідністю запрошують до участі у пісенному конкурсі
13:30 14.01.2022
259

15-16 квітня у Вінниці відбудеться VІІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з інвалідністю. Вже розпочався прийом заявок. Він триватиме до 15 березня. Переможці фестивалю представлятимуть Україну на XXVI пісенному конкурсі «Чехочинські творчі зустрічі» у липні в Польщі. Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Засновниками та організаторами фестивалю-конкурсу «Золотий птах» є громадська організація «Центр «Культурна стратегія – XXІ», департамент культури Вінницької міської ради, управління культури та креативних індустрій Вінницької ОДА, торгова марка «RUTA», КЦ «Галерея – XXІ», РЦСМ «Арт Шик». Іноземний партнер дійства - Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIBUS» (республіка Польща), який проводить щорічний пісенний фестиваль для молоді з обмеженими можливостями «Чехочинські творчі зустрічі».

«Фестиваль «Золотий птах» проходить у Вінниці з 2015 року. Він допомагає молодим людям та дітям з інвалідністю презентувати свої творчі здібності, голосно заявити про себе зі сцени, а також налагодити міжнародні творчі зв’язки. Тому запрошуємо до участі та бажаємо перемоги», – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Фестиваль «Золотий птах» проходитиме у кілька етапів. Перший етап – прийом заявок-анкет, який вже розпочався і триватиме до 15 березня. Учасникам потрібно заповнити заявку, записати дві пісні, на власний вибір, виконаних акапельно у цифровому форматі МР3. А також – зробити копію свідоцтва, яке підтверджує інвалідність учасника. Для учасників першої вікової категорії потрібно зробити копію свідоцтва про народження, другої вікової категорії – паспорта та ідентифікаційного коду.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також