У Вінниці розпочалося будівництво найбільшого у Європі заводу спорядження для зимових видів спорту компанії HEAD Group
18:04 12.05.2021
298

Сьогодні на території індустріального парку «Вінтер Спорт» на Немирівському шосе компанія HEAD Group офіційно розпочала будівництво найбільшого у Європі заводу з виробництва спорядження для зимових видів спорту. Після введення в експлуатацію у 2023 році на цьому підприємстві буде створено тисячу робочих місць для вінничан, а загалом їх планується до 1200.

Загальна площа індустріального парку «Вінтер Спорт», де будуватиметься підприємство, складає 25 га. Виробництво лиж, лижних черевиків, лижних кріплень здійснюватиметься на виробничих об’єктах площею 43 тис. кв. м. 

Обсяг інвестицій проєкту будівництва заводу компанії HEAD Group очікується в розмірі близько 80 мільйонів євро.

HEAD – лідер у світі з виготовлення спортивного спорядження. Охоплює три основні спортивні напрями: зимові види спорту, ракеткові види спорту, дайвінг та плавання. Бренд Head є найбільш впізнаваним у світі у сфері гірськолижних видів спорту.

На Вінницькому підприємстві зокрема буде виготовлятися спорядження для зимових видів спорту.

“Сьогодні знакова подія не тільки для територіальної громади та Вінницького регіону, а й для всієї країни. Бо навіть попри всі виклики для економіки через пандемію ми сьогодні розпочинаємо будівництво одного з найбільших заводів міжнародної компанії Head в Європі. Це є результат спільної командної роботи, і зокрема на центральному рівні – дякую за ефективну роботу в цьому напрямку UkraineInvest. Хочу особливо подякувати HEAD Group та Геральду Скробанеку за те, що зупинили свій вибір безпосередньо на місті Вінниці. У нас була довга і плідна історія взаємовідносин, і ми виконуємо взяті на себе зобов’язання. В розвиток інфраструктури для індустріальних парків на сьогодні ми вклали близько 78 мільйонів гривень, щоб залучати потенційних інвесторів і максимально сприяти ефективній роботі тих компаній, які уже почали тут працювати”, – зазначив мер міста Сергій Моргунов на відкритті.

Також голова Вінницької ОДА Сергій Борзов висловив свою подяку компанії HEAD Group за те що обрали саме Вінницю для будівництва свого заводу. 

“Це покращить інвестиційний клімат не тільки у Вінницькій області, а й в усій країні. Своєю чергою з боку Вінницької ОДА ми будемо підтримувати усі інституції які будуть вкладати кошти у розвиток Вінниці та Вінницької області”, - додає голова Вінницької ОДА Сергій Борзов

«Ми уже понад 60 років на ринку. Варто зазначити, що ситуація з пандемією COVID-19 вразила багато підприємств в Європі. У тому числі та тих, які пов’язані зі спортивним обладнанням. Говорячи про 2020 рік – це понад 50% виробництва зимового спорядження. Ми сподіваємося на дуже швидке відновлення нашого бізнесу у майбутньому. І хочемо підкріпити це будівництвом заводу у місті Вінниця», – розповів головний операційний директор компанії «HEAD Group» Геральд Скробанек, який був присутній на заході онлайн.

Компанія Head готова була розпочати будівництво заводу у квітні 2020 року. Проте, враховуючи початок пандемії коронавірусної хвороби COVID-19, компанією HEAD було прийнято рішення про перенесення початку будівництва заводу на 2021 рік. 

 

 

Читайте також