Жмеринчанки пройшли безкоштовне профілактичне обстеження молочних залоз
12:29 19.11.2021
348

Рак молочної залози займає 1-ше місце у загальній структурі злоякісних пухлин серед жінок. Щорічно в Україні реєструється понад 16 тис. нових випадків, з них 24,5% складають жінки репродуктивного віку.

Регулярні профілактичні огляди у лікаря та рання діагностика може зберегти життя, адже рак молочної залози виліковний при виявленні на I стадії у 95% жінок, на II стадії – у 80%, на III стадії – у 50% жінок.

Саме тому, за ініціативи Вінницької обласної організації політичної партії «Удар Віталія Кличка» на чолі з Геннадієм Ткачуком організовуються поїздки пересувного мамографа "Квітка" у райони області, першими пройшли обстеження мешканці міста Жмеринка.

За словами лікарів, мамограф дуже потужний, один із найкращих в Україні. За розподільною здатністю він вищий, ніж аналогові мамографи, функція передачі даних DICOM дозволяє одразу передавати знімок у будь-який лікувальний заклад України. Апарат дозволяє виявляти утворення від трьох до п’яти міліметрів, що притаманне саме першій стадії хвороби. Пацієнтки, у яких виявлено хворобу на ранній стадії, мають високий шанс на одужання.

Тож безкоштовне обстеження молочної залози матимуть змогу отримати усі охочі!

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також