Веслувальники Вінниччини здобули 39 медалей на чемпіонаті України
12:55 28.05.2024
268

Спортсмени з Вінниччини продемонстрували вражаючі результати на чемпіонаті України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное, завоювавши 13 золотих, 12 срібних та 14 бронзових медалей.

За інформацією управління спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації, у змаганнях взяли участь понад 360 веслувальників. Команда Вінницької області показала високі результати, посівши четверте місце серед 25 команд України.

Результати веслувальників Вінниччини:

• Юліанна Путніна, вихованка школи вищої спортивної майстерності, здобула 5 золотих та 1 бронзову медаль. Вона перемогла у перегонах на дистанціях С-1 500м, 1000м, С-2 500м, 200м, С-4 200м та СХ-2 200м, а також зайняла третє місце у перегонах С-1 200м. Її тренують Сергун С.М. та Цеховліс В.Я.

• Іван Бутов, вихованець школи вищої спортивної майстерності, завоював 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі. Він переміг у перегонах на дистанціях К-2 200м та К-4 200м, зайняв друге місце у перегонах К-2 500м і третє місце у перегонах К-4 500м. Його тренує Сергун С.М.

• Георгій Селезньов, вихованець школи вищої спортивної майстерності, здобув 2 золоті та 1 срібну медалі. Він переміг у перегонах на дистанціях К-4 200м та 500м, а також зайняв друге місце у перегонах К-2 1000м. Його тренують Сергун С.М., Селезньов О.П. та Балабанова Г.С.

• Володимир Нараєвський, вихованець ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської, завоював 1 золоту та 2 срібні медалі. Він переміг у перегонах К-4 200м, а також зайняв друге місце у перегонах К-1 1000м та 200м. Його тренують Бутенко С.Л. та Осипенко С.К.

• Маріна Чорна, вихованка ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської, здобула 1 золоту та 1 срібну медалі. Вона перемогла у перегонах К-4 200м та К-4 500м. Її тренують Балабанова Г.С. та Копистинський Р.П.

• Євгеній Довгий, вихованець ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської, завоював 1 золоту медаль у перегонах К-1 1000м. Його тренують Бутенко С.Л., Довгий Д.О. та Копистинський Р.П.

• Ольга Ільчук, вихованка ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської, здобула 2 срібні медалі у перегонах К-2 200м та К-4 500м. Її тренують Балабанова Г.С. та Копистинський Р.П.

• Владислава Трохименко, вихованка МДЮСШ №2, завоювала 2 срібні медалі у перегонах К-2 200м та К-4 500м. Її тренують Селезньов О.П. та Напольський О.П.

• Марія Пенедюк, вихованка МДЮСШ №2, здобула 1 срібну та 1 бронзову медалі у перегонах С-4 200м та С-4 500м відповідно. Її тренує Козаченко Л.О.

• Владислав Збитковський, вихованець МДЮСШ №2, завоював 1 срібну та 1 бронзову медалі у перегонах К-4 200м та К-2 200м відповідно. Його тренують Козаченко Л.О. та Бойко В.П.

• Антон Жовтюк, вихованець МДЮСШ №2, здобув срібну медаль у перегонах К-4 200м. Його тренують Бойко В.П. та Рожанський О.

• Павло Тарасюк, вихованець ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської, завоював 2 бронзові медалі у перегонах К-4 500м та 200м. Його тренує Копистинський Р.П.

• Святослав Залюбівський, вихованець ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської, здобув 2 бронзові медалі у перегонах КХ-2 500м та К-4 500м. Його тренує Козаченко Л.О.

• Захар Боков, вихованець ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської, завоював бронзову медаль у перегонах К-2 1000м. Його тренує Бутенко С.Л.

• Максим Вернигора, вихованець МДЮСШ №2, здобув бронзову медаль у перегонах К-4 200м. Його тренує Бойко В.П.

• Анастасія Пенедюк, вихованка школи вищої спортивної майстерності, завоювала бронзову медаль у перегонах С-4 500м. Її тренують Сергун С.М. та Козаченко Л.О.

• Олександра Карпальова, вихованка ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської, здобула бронзову медаль у перегонах С-4 200м. Її тренує Добротворський В.В.

• Анна Надежда, вихованка МДЮСШ №2, завоювала бронзову медаль у перегонах С-4 200м. Її тренує Козаченко Л.О.

• Злата Бушинкіна, вихованка школи вищої спортивної майстерності, здобула бронзову медаль у перегонах К-2 1000м. Її тренують Сергун С.М. та Балабанова Г.С.

Вінницькі спортсмени продовжують демонструвати високий рівень майстерності та злагодженої командної роботи, що дозволяє їм досягати видатних результатів на національних змаганнях.

Автор: Павло Петрушко