Вінничани виграли відкритий Кубок області зі змішаних бойових мистецтв
18:28 04.10.2021
370

В спортивному клубі "Нокаут" розіграли відкритий Кубок Вінницької області зі змішаних бойових мистецтв (UFMMA). В змаганнях взяли участь 110 спортсменів із 5 областей України: Вінницької, Чернівецької, Одеської, Тернопільської та Кіровоградської.

 

В підсумку перше командне місце, обійшовши інші збірні, посів клуб "Січ" (Вінниця). Разом із ним трійку кращих склали клуб "Воїн" (Одеса) і Православна парашутно-десантна школа (Погребище).

За словами організаторів, основною метою проведення Кубку було підвищення майстерності місцевих спортсменів та відбір до збірної області.

-Ми організували змагання, аби популяризувати змішані бойові мистецтва на Вінниччині. Нині ми достатньо ефективно співпрацюємо із клубами в різних містах і районах нашого регіону, які розвивають цей вид спорту. Це дає можливість сформувати сильну збірну Вінниччини. Вона виступатиме в середині серпня виступатиме в Тернополі на Кубку України. Туди відберемо найсильніших спортсменів області, – прокоментував президент  Вінницької обласної федерації змішаних бойових мистецтв(UFMMA) Вадим Кудіяров.

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також