Вінниччина першою в Україні провела змагання з флаг-футболу в межах «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги»
Сьогодні, 21:14
253

Вінниччина стала першою областю в Україні, де відбулися змагання з флаг-футболу в межах проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги», який реалізується з ініціативи Володимир Зеленський.

Повідомляє Наталя Заболотна.

У третьому сезоні до програми ліг додали новий вид спорту, щоб ще більше школярів могли долучитися до активного способу життя та командних змагань. До турніру з флаг-футболу приєдналися 67 команд із 18 громад Вінниччини — загалом 849 учасників.

Протягом двох місяців команди проходили відбіркові етапи у своїх громадах, а фінал обласної ліги визначив переможців і призерів.

Серед учнів 5–6 класів:
1 місце — Вінницький гуманітарний ліцей №1 імені М. І. Пирогова;
2 місце — Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради;
3 місце — Хмільницький ліцей №4.

Серед учнів 7–9 класів:
1 місце — Вінницький ліцей №16;
2 місце — Брацлавський ліцей №1;
3 місце — Липовецький ліцей №2.

Організатори наголошують, що навіть у складний для країни час діти мають можливість займатися спортом, розвиватися та відчувати командний дух.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також