Вінницькі атлети триумфують на Чемпіонаті України з легкої атлетики
13:35 08.02.2024
257

Спортсмени з Вінницької МДЮСШ № 1 відзначилися на національному рівні, здобувши високі результати на Чемпіонаті України з легкої атлетики для дорослих і молоді. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

В категорії бігу на дистанцію 800 метрів серед молодих чоловіків чемпіоном став Василь Войтюк. На другому місці опинився Владислав Хоменський, а Владислав Галіброда завоював бронзу.

Владислав Галіброда також виборов першість у змаганнях на дистанцію 4х400 метрів у тій же віковій категорії.

Андрій Краковецький, випускник цієї ж школи та нині представник Вінницької ШВСМ, став переможцем в бігу на 1500 метрів серед дорослих.

Чемпіонат, що проходив з 22 по 24 січня у столиці, зібрав понад 400 атлетів з усієї країни, демонструючи масштаб і високий рівень змагань.

Автор: Павло Петрушко