Вінницький боєць ММА Олександр Хуторянський виграв професіональний поєдинок, здолавши чемпіона України з кікбоксингу
09:37 13.07.2021
259

У Чорткові пройшов професіональний турнір зі змішаних єдиноборств ММА. Він був присвячений пам'яті Романа Ільяшенка, загиблого у 2014 році бійця АТО.   

В рамках турніру професіональний поєдинок провів один із провідних вінницьких бійців Олександр Хуторянский. Він представляє обласну федерацію змішаних бойових мистецтв (UFMMA). Тренується піж керівництвом відомого фахівця Ігоря Дишливенка.

У Чорткові суперником вінничанина був Богдан Тарасенко (Стрий, Львівська область) - неодноразовий чемпіон  України з кікбоксингу за версією WAKO, чемпіон Львівської області з К1, чемпіон «LVIV MUAY-THAI OPEN CUP». Але особливої боротьби не вийшло - Олександр Хуторянский швидко здобув чергову перемогу на професіональному ринзі.

-Олександр Хуторянский переміг вже в першому раунді, на другій хвилині. Він вдало провів задушливий прийом, – сказав голова Вінницької обласної федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA) Вадим Кудіяров.

До речі, окрім змішаних бойових мистецтв, Олександр Хуторянський успішно займається й боротьбою панкратіон. У ній двічі був призером чемпіонатів світу серед юнаків до 18 років! Олександр навчається у Вінницькому педуніверситеті, опановує фах «фізичне виховання і спорт». Після завершення вишу планує стати тренером із єдиноборств.

 

Пресслужба Вінницької обласної федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA)

Автор: Анна Макарчук
Читайте також