Бiльше 50 тисяч вiнничан отримали подарунки вiд мiськради
17:16 29.12.2021
374

Напередоднi Нового Року юнi вiнничани отримали подарунки вiд Вiнницької мiської ради. Солодощi дiтям передали у школи, дитячi садочки та iншi освiтнi, медичнi та соцiальнi заклади, реабiлiтацiйнi центри.

Про це повiдомляє пресслужба мiської ради.

Зазначається, що вже кiлька рокiв поспiль напередоднi новорiчно-рiздвяних свят маленьких вiнничан у школах та садках вiтають солодощами. Цi подарунки до Нового року отримують усi дiти молодшого шкiльного вiку (1-4 класи), вихованцi дитячих садочкiв, малюки, якi знаходяться на облiку в лiкувальних закладах, а також – дiти-сироти,  позбавленi батькiвського пiклування, дiти, якi опинились у складних життєвих обставинах, вихованцi соцiальних закладiв та реабiлiтацiйних центрiв.

Новорiчнi подарунки придбали за кошти бюджету громади. Солодкi подарунки отримали 51 300 дiток. 9327 подарункiв отримали дiти, якi стоять на облiку в лiкувальних закладах та не вiдвiдують заклади дошкiльної та загальної середньої освiти. Також солодощi вручили дiткам, якi мешкають на приєднаних територiях, – зазначила директорка департаменту освiти мiської ради Оксана Яценко.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також