Вінницьке підприємство незрячих готове шити амуніцію для військових
14:48 04.10.2023
256

Значну частину допоміжних товарів для військових нині закупають за кордоном. Водночас в Україні є власні виробники, які готові виконувати такі замовлення. Наприклад, це вінницьке підприємство Українського товариства сліпих (УТОС). Там, серед іншого, створені пробні екземпляри розгрузок і плитоносок для бійців. Потрібні лише замовлення.   

Маємо швейний цех, де можна шити амуніцію для військових. На ливарних машинах «Термопластавтомат» готові відливати фурнітуру. Вже робили невеликими партіями розгрузки, плитоноски, шили флісові кофти для військових. Також займаємося металообробкою, тому готові різати метал для плитоносок. За потреби працевлаштуємо десятки осіб, якщо знайдемо партнерів, — розповів директор вінницького підприємства незрячих Костянтин Ільніцький.

Також у столовій підприємства незрячих можна облаштувати лінію для випуску консервації для військових. Отже, воно готово розпочати спільну діяльність із потенційними партнерами заради спільної мети — допомоги нашим військовим на фронті.

Пресцентр Вінницької обласної організації УТОС

Автор: Анна Макарчук
Читайте також