Сьогодні, 1 березня вінницькі рятувальники спільно з представниками лісового господарства провели рейд у лісовому масиві Вороновицької ТГ.
Для того, щоб не бігати по лісам, інспектори використали безпілотник. За допомогою такої техніки рятувальники дуже швидко знайшли порушника. Чоловік розводив багаття за що й отримав штраф.
![](https://ilikenews.com/sites/default/files/styles/ckeditor_no_watemark/public/inline-images/428501731_846658730807018_1079814634325054086_n.jpg?itok=wzoVjjjx)
Рятувальники Вінниччини вкотре закликають громадян не випалювати суху траву, не розводити багаття в лісі, не створювати смітники в лісових масивах та на прилеглих територіях, тим більше суворо забороняється підпалювати їх, адже це призводить до масштабних пожеж та трагічних наслідків.