Служба зайнятості просить про допомогу роботодавців – безробітних багато, а от фахівців катьма
11:44 02.11.2023
258

Державна служба зайнятості спільно з Федерацією роботодавців України проводить опитування роботодавців, щоб визначити потреби підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках.

Сьогодні у службі зайнятості стикнулись із ситуацією, коли не вистачає фахівців певних професій. Тож участь роботодавців в опитуванні є надважливою, оскільки надана інформація дасть можливість:

  • мати розуміння щодо кадрових потреб підприємств для забезпечення перемоги та післявоєнного відновлення економіки та ринку праці;
  • наблизити сферу освіти до реальних потреб ринку праці та забезпечити роботодавців персоналом відповідної кваліфікації;
  • оптимізувати витрати державних коштів на освіту та планування ресурсів для післявоєнної відбудови країни;
  • вести виважену та цілеспрямовану регіональну політику.

Отримані відповіді дозволять проаналізувати: стан підприємств, перспективи галузевого розвитку, затребуваність навичок за професіями, перспективні потреби у професіях та навичках, оцінити можливості та існуючі бар’єри на ринку праці для соціально вразливих груп та осіб з особливими потребами.

Роботодавцям пропонують долучитися до опитування, адже воно здійснюється з метою вивчення їх кадрових потреб та є частиною соціальної відповідальності бізнесу.

Автор: Дарина Драгоманова
Читайте також